22.04.2025 | 0 komentarze

Plik PDF arkusza dostępny będzie od 26 kwietnia 2025 roku od godziny 15:00 do godziny 23:59 w środę 30 kwietnia pod poniższym linkiem:
arkusz PALLADIUM kwiecień 2025
IX próbny egzamin maturalny z chemii – ostateczny test wiedzy w formule 2025 to czas, w którym możesz sprawdzić, w jakim stopniu opanowany został przez Ciebie materiał z zakresu obowiązującego na egzaminie maturalnym, dlatego zapraszam wszystkich maturzystów do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Będą to przekrojowe, typowane przeze mnie zadania (obejmujące praktycznie cały materiał obowiązujący do egzaminu), jakie w tym roku mogą pojawić się w maju.
Od godzimy 15:00 w niedzielę, 26 kwietnia zadania z arkusza dostępne będą online na stronie www.palladium.edu.pl/arkusze, w roczniku 2025.
Proponowany przeze mnie model rozwiązania zadań (w tym ich omówienia w postaci filmów) dostępny będzie jedynie dla osób mających dostęp do platformy www.palladium.edu.pl i pojawi się 27 kwietnia (niedziela) o godzinie 15:00. Jeśli zdecydujesz się na wykupienie dostępu do platformy, z kodem matura2025 możesz skorzystać z 50-procentowego rabatu na MIESIĘCZNY dostęp do WSZYSTKICH zasobów strony www.palladium.edu.pl. Kod promocyjny można wykorzystać do godziny 23:59 w środę 30 kwietnia. Co należy zrobić?
1. Wejdź na stronę www.palladium.edu.pl.
2. Kliknij kafelek w dolnej części strony: MIESIĘCZNY dostęp.
3. Zastosuj kod kuponu matura2025 i przejdź do płatności. Rabat 50% zostanie naliczony w kolejnym kroku.
4. Kupon należy wykorzystać do 30 kwietnia.
Masz już od jakiegoś czasu dostęp do platformy PALLADIUM? Wykupując kolejny z zastosowaniem kuponu matura2025, zostanie on przedłużony automatycznie.
Wszelkie pytania odnośnie zadań z arkusza możecie zamieszczać w grupie:
https://www.facebook.com/groups/cdedukacja
Mała podpowiedź.
Trudność zadań będzie identyczna względem tych, jakie znajdują się w opracowanych przeze mnie arkuszach: https://palladium.edu.pl/arkusze/.
Kto już zakupił wersje drukowane książek, ten wie, czego teoretycznie można się spodziewać. Z góry jednak informuję, że tegoroczny arkusz będzie zawierał zupełnie nowe treści, inne dane, bo nie lubię dublowania, lecz świeże podejście do tematu.
© dr inż. Rafał Szczypiński